Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Дестинации

ЛЕТО ЛЕТО 2021 Цени валидни за период на престој : 01.07-31.08.2021  Цените не важат за празници (викенд мин 2 ноќи) Вид на сместување Недела-четврток Петок-сабота Двокреветна соба – базен (2+1) 32€ 36€ Дете до 5.99 год. на доп.легло Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 20 23 Двокреветна соба – планина (2+2) 35€ 40€ Дете

Цени валидни за период на престој : 01.01-31.12.2021 (не важат за празници) Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /  Тип на сместување Недела-Четврток Петок – Сабота Двокреветна соба – делукс (2+0) 86€ 94€ Еднокреветна соба – делукс  70€ 80€ Двокреветна соба – премиум (2+1) 98€ 106€ Јуниор апартман (2+2/3) 134€ 148€ Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 173€ 185€ Дополнителни услови :  Дете до

Ценовник за 2021/2022 год. Цените се во евра за 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба студио/апартман или за 1 лице во еднокреветна соба Петок – Сабота Недела – Четврток 10 + ноќевања   НП ПП НП ПП НП ПП Двокреветна соба (2 в.) 89€ 113€ 73€ 98€ 70€ 93€ Еднокреветна соба (1 в.) 69€ 82€ 57€ 71€ 54€ 69€ Супериор соба (2 в.) 107€ 129€ 88€ 112€ 84€ 110€ СТАНДАРД студио 128€ 151€ 107€ 130€ 102€ 127€ Апартман

  Минимален престој за викенд – 2 ноќевања Дополнителни услови :  За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица  Дете до 5.99 год. – бесплатно  Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 31€ на

You don't have permission to register