Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Дестинации

  ВИЛА АЛЕКС – КСАМИЛ, АЛБАНИЈА Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична

STUDIO APARTMANI LARA LUX 4* ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.06-29.09.2022 Цените се по лице на ден на база ПП соба капацитет 01.06-21.06. 21.06-01.07. 01.07-11.07. 11.07-30.08. 30.08-09.09. 09.09-29.09. Двокреветно студио 2+0 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€ Трокреветно студио 2+1 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€ Четворокреветно студио 2+2 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€ Студио апартмани Лара Лукс 4* се наоѓаат во мирниот дел на ЧАЊ 100м од плажа, ново изграден модерно опремен објект,

You don't have permission to register