Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Дестинации

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.      

Вила Миа  се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/3 + 1/3 +1/4  ,  комплетно опремено со кујна во кујната има тросед  , тоалет , тераси од сите соби 

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа. PERIOD Broj na no}evawa 1/4 studio 20.05-26.05 6* 69€*промо 26.05-01.06 6* 79€*промо 01.06-07.06 6* 99€*промо 07.06-14.06 7* 119€* 14.06-21.06 7* 139€* 21.06-30.06 9 350€ 30.06-09.07 9 390€ 09.07-18.07 9 450€ 18.07-27.07 9 450€ 27.07-05.08 9 450€ 05.08-14.08 9 450€ 14.08-23.08 9 450€ 23.08-01.09 9 450€ 01.09-08.09 7* 129€* 08.09-14.09 6* 119€*промо 14.09-20.09 6* 99€*промо  НАПОМЕНА : - Цените означени со

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената.     PERIOD Broj na no}evawa 1/2 studio 1/3  studio 1/4  studio 20.05-26.05 6* 49€*промо 59€*промо 69€*промо 26.05-01.06 6* 59€*промо 69€*промо 79€*промо 01.06-07.06 6* 69€*промо  79€*промо  89€*промо  07.06-14.06 7* 99€* 109€* 119€* 14.06-21.06 7* 119€* 129€* 139€* 21.06-30.06 9 320€ 330€ 350€ 30.06-09.07 9 330€ 360€ 390€ 09.07-18.07 9 350€ 420€ 450€ 18.07-27.07 9 350€ 420€ 450€ 27.07-05.08 9 350€ 420€ 450€ 05.08-14.08 9 350€ 420€ 450€ 14.08-23.08 9 350€ 420€ 450€ 23.08-01.09 9 330€ 360€ 390€ 01.09-08.09 7* 129€* 139€* 149€* 08.09-14.09 6* 119€промо 129€*промо 139€*промо 14.09-20.09 6* 79€*промо 89€*промо 99€*промо НАПОМЕНА : - Цените означени со *

  Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)                                Локација: Хотелот се наоѓа на полуостровот Касандра, 2 км од Калита (20 мин. Прошетка), 80 км од аеродромот во Солун. Можете да прошетате до Калита во секое време и да уживате во пријатната атмосфера,

КАЛЕМИС-САРАНДА           Саранда (албански: Sarandë; италијански: Santi Quaranta; грчки: Άγιοι Σαράντα) — град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското Море. Тој е центар на истоимената околија и е една од најважните туристички центри во Албанија. Наспроти Саранда се

You don't have permission to register