Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Дестинации

КАЛЕМИС-САРАНДА           Саранда (албански: Sarandë; италијански: Santi Quaranta; грчки: Άγιοι Σαράντα) — град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското Море. Тој е центар на истоимената околија и е една од најважните туристички центри во Албанија. Наспроти Саранда се

ЛЕТО ЛЕТО 2021 Цени валидни за период на престој : 01.07-31.08.2021  Цените не важат за празници (викенд мин 2 ноќи) Вид на сместување Недела-четврток Петок-сабота Двокреветна соба – базен (2+1) 32€ 36€ Дете до 5.99 год. на доп.легло Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 20 23 Двокреветна соба – планина (2+2) 35€ 40€ Дете

Цени валидни за период на престој : 01.01-31.12.2021 (не важат за празници) Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК /  Тип на сместување Недела-Четврток Петок – Сабота Двокреветна соба – делукс (2+0) 86€ 94€ Еднокреветна соба – делукс  70€ 80€ Двокреветна соба – премиум (2+1) 98€ 106€ Јуниор апартман (2+2/3) 134€ 148€ Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 173€ 185€ Дополнителни услови :  Дете до

Ценовник за 2021/2022 год. Цените се во евра за 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба студио/апартман или за 1 лице во еднокреветна соба Петок – Сабота Недела – Четврток 10 + ноќевања   НП ПП НП ПП НП ПП Двокреветна соба (2 в.) 89€ 113€ 73€ 98€ 70€ 93€ Еднокреветна соба (1 в.) 69€ 82€ 57€ 71€ 54€ 69€ Супериор соба (2 в.) 107€ 129€ 88€ 112€ 84€ 110€ СТАНДАРД студио 128€ 151€ 107€ 130€ 102€ 127€ Апартман

  Минимален престој за викенд – 2 ноќевања Дополнителни услови :  За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица  Дете до 5.99 год. – бесплатно  Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 31€ на

You don't have permission to register