Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Дестинации

  Bomo Pallini Beach Hotel 4*  (Chalkidiki-Kassandra, Kalithea)                                Локација: Хотелот се наоѓа на полуостровот Касандра, 2 км од Калита (20 мин. Прошетка), 80 км од аеродромот во Солун. Можете да прошетате до Калита во секое време и да уживате во пријатната атмосфера,

  Miraggio Thermal Spa Resort 5* Deluxe  (Chalkidiki-Kassandra)                                Локација: Каунти Каунти, 5,5 км од Паjури, 21 км од Неа Скиони, 37 км од Позиди, 110 км од аеродромот во Солун, 120 км од пристаништето во Солун. По море - 2

ЛЕТО ЛЕТО 2021 Цени валидни за период на престој : 01.07-31.08.2021  Цените не важат за празници (викенд мин 2 ноќи) Вид на сместување Недела-четврток Петок-сабота Двокреветна соба – базен (2+1) 32€ 36€ Дете до 5.99 год. на доп.легло Дете од 6-11.99 год. на доп.легло 20 23 Двокреветна соба – планина (2+2) 35€ 40€ Дете

You don't have permission to register