Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Апартмани Пампорово-Св Трифун

Апартмани Пампорово-Св Трифун

 
(0 Оцени)

АПАРТМАНИ ПАМПОРОВО СВ.ТРИФУН

 

 

Тип на сместување 30.12-01.01.2023

 

02.01-31.01.2023

05.02-15.04.2023

01.02-04.02.2023
СТУДИО(2+0) 106€ 52€ 70€
ЕДНОСПАЛЕН АПАРТМАН ( 2+2) 150€ 75€ 105€
МАЗОНЕТ (4+2) 210€ 130€ 180€

ЦЕНИТЕ СЕ НАЕМ НА АПАРТМАН ПО ДЕН

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

Деца до 11.99 години на дополнително легло плаќаат 5 € на ден .

Возрасни над 12 години плаќаат 12 € на ден .

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register