Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Банско отварање сезона СКИ пакет

Банско отварање сезона СКИ пакет

 
(0 Оцени)

BANSKO SKI OPENING

   17.12-19.12/2021

Пакет аранжман за 2 полупансиони и превоз по лице

Хотел Мурите 4*АЗАЛИА 95€
Хотел Мурите 4*ОРХИДЕА 85€
ХОТЕЛ МАУНТАЈН  ПАРАДАЈС 4* 100€

Цената е по лице и вклучува:

  • сместување во двокреветни соби
  • 2 полупансиона (доручек и вечера)
  • превоз на релација СКОПЈЕ-БАНСКО-СКОПЈЕ
  • користење на СПА центар(внатрешен базен,сауна,парна бања,џакузи)
  • интернет -трансфер од хотел до жичара и обратно

Влез во Бугарија со сертификат за вакцина, ПЦР тест или прележан ковид до 6 месеци

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register