Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

БАНСКО СКИ ОТВАРАЊЕ  16.12-19.12/2021

БАНСКО СКИ ОТВАРАЊЕ  16.12-19.12/2021

 
(0 Оцени)

BANSKO SKI OPENING    16.12-19.12/2021

Цените се по лице на ден на база ПП

Цените во Хотел Мурите се со пресметан 10% попуст до 30.11.2021

Хотел Мурите 4* АЗАЛИА ОРХИДЕА
Двокреветна соба(2+0), ¼ АПП (4+1) 29€ 24€
Едноспален апартман(2+2) 35€ 29€

 

Цените се по лице на ден на база ПП

Хотел Маунтин Парадајс 4* ПП
Студио(2+0) 32€
Едноспален(2+2)/двоспален(4+2) 35€

 

Цените се по соба  на ден на база ПП

Хотел Регнум 5* НП ПП
Егзекутив апартман (2+1) 80€ 100€
Егзекутив делукс (2+2) 92€ 110€
Гранд суит(4+2) 142€ 180€

 

Цените се по лице на ден на база ПП

Хотел Грами 3* ПП
Двокреветна(2+0)/апартман(2+2) 24€

 

Цените се по лице на ден на база НП

Хотел Бугарија Велнс 4* НП
Двокреветна соба(2+1) 31€
Апартман (2+2) 35€

 

Организиран превоз на релација СКОПЈЕ-БАНСКО-СКОПЈЕ во период од 17.12-19.12.2021

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register