Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Банско СПА  & Холидејс 4*

Банско СПА  & Холидејс 4*

 
(0 Оцени)

15% попуст за престој од 6 до 9 ноќевања

20% попуст за престој од 10+ ноќевања

Вид на соба 01.12-23.12

01.04-15.04

24.12-27.12 28.12-02.01 03.01-10.01

11.02-18.02

11.01-10.02

11.02-18.02

27.02-31.03
Двокреветна делукс(2+1) 52€ 72€ 118€ 82€ 72€ 56€
Студио(2+2)

 

60€ 83€ 130€ 94€ 83€ 68€
Апартман(2+2)

 

74€ 98€ 147€ 110€ 98€ 85€
Минимален престој 1 ден 3 дена 3дена 1 ден 1 ден 1 ден
Рокови за отказ 3 дена 10 дена До 10.12.2021 7 дена 7дена 7 дена
Пенали

 

1 ноќ 100% 100% 3 ноќевања 2ноќевања 1 ноќевање

 

-Цените се по соба на ден за две лица на база ноќевање со појадок

Цената вклучува:ноќевање, појадок, користење на СПА центар(базен), паркинг, игротека, интернет, ски гардеробер и трансфер до жичара

 

-Дете од 0-5.99г бесплатно

-дете од 6 до 11.99 доплаќа 6€ на ден со двајца родители

-доплата за вечера 10€ за возрасен 5€ за деца до 11.99г

-доплата за еднокреветна соба 75% од цената за соба

-трет возрасен плаќа 25% од цената за соба

-Новогодишна вечера(задолжителна)  80€ за возрасен 25€ за деца од 6 до 11.99г

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register