Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Боровец Хилс 5*

Хотел Боровец Хилс 5*

 
(0 Оцени)

BOROVETS HILLS 5* – Боровец

 

www.borovetshills-bg.com

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021

 

БОНУСИ : 7=6   14=12 за период на престој од 17.01-06.02.2022 и 07.03-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)

6=5 период на престој од 17.01-06.02/2022 и 28.02-30.04/2022

 

Цените се по соба на ден за 2 лица на база ПОЛУПАНСИОН 03.01-16.01/2022 Новогодишен

30.12-02.01/2022

17.01-06.02/2022 10.12-29.12.2021
Вид на сместување 07.02-20.02/2022 21.02-06.03/2022 07.03-30.04.2022
Двокреветна соба 2+1 154 € 248€ 124€ 102€
Еднокреветна соба 1+0 101 € 83€ 67€
Студио 2+2 180€ 273€ 144€ 114€
Едноспален апартман 2+2 200€ 290€ 162€ 128€
Двоспален апартман 4+2 282€ 447€ 228€ 184€

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

 

  • Деца до 3.99 год. – бесплатно

 

  • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице

 

  • Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице

 

  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице

 

  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 40€

 

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register