Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВЕЛНЕС ХОТЕЛ БУГАРИЈА 4* – БАНСКО- 23 Октомври

ВЕЛНЕС ХОТЕЛ БУГАРИЈА 4* – БАНСКО- 23 Октомври

 
(0 Оцени)

 ВЕЛНЕС ХОТЕЛ БУГАРИЈА 4* – БАНСКО

Цени валидни за период на престој

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Двокреветна соба (2+1) 30€
Еднокреветна соба (1+0) 45€
Возрасен на дополнително легло 22€

 ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

Дополнителни услови :

Прво дете до 3.99 год. со 2 возрасни – бесплатно

Второ дете до 3.99 год. со 2 возрасни – доплата 33€ за целиот престој

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло – доплата 65€ за целиот престој

Возрасен на доп.легло – доплата 65€ за целиот престој

 

Цените се по лице на ден

Користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес

  • Паркинг, интернет
  • Детски кат

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1€ по лице на ден
  • Патничко осигурување

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register