Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила “Андонис”- Неа Врасна

Вила “Андонис”- Неа Врасна

 
(0 Оцени)

Вила Андонис  се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на  Неа Врасна. Вилата располага со четворокреветни студија на приземје . Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата  е вклучена во цената .

 

ВИЛА АНДОНИС  ЛЕТО 2022

PERIOD Broj na no}evawa 1/4

studio

15.05-22.05 7* 79
22.05-29.05 7* 89
29.05-05.06 7* 119
05.06-12.06 7* 129
12.06-19.06 7* 149
19.06-26.06 7 310
26.06-03.07 7 330
03.07-10.07 7 340
10.07-17.07 7 360
17.07-24.07 7 360
24.07-31.07 7 360
31.07-07.08 7 360
07.08-14.08 7 360
14.08-21.08 7 360
21.08-28.08 7 360
28.08-04.09 7* 149
04.09-11.09 7* 119
11.09-18.09 7* 109
18.09-25.09 7* 89

 НАПОМЕНА :

Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3,4  лице  плаќа само  40  

Цените без звездичка означуваат наем на студио   за 7 ноќи без превоз

Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

ПРЕВОЗ40 повратен билет за возрасни                                     

                –  30   за деца од 2-12 год

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register