Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила АТОМ-Попова Шапка зима 2022

Вила АТОМ-Попова Шапка зима 2022

 
(0 Оцени)

Попова Шапка

Цени валидни од 15.12.2021-01.03.2022

  • Располага со 4 двокреветни соби
  • дневен престој, кујна, 2 тоалета, поглед кон стаза

максимум капацитет 10 лица

Цена за наем на вила 100€ на ден

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register