Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВИЛА ГЕРАКИНА – ЛЕТО 2021

ВИЛА ГЕРАКИНА – ЛЕТО 2021

 
(0 Оцени)

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна
плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни,
четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и
купатила. Користењето на климата е вклучено во цената.

 

 

PERIOD Broj na no}evawa 1/2

studio

1/3 

studio

1/4 

studio

20.05-26.05 6* 49€*промо 59€*промо 69€*промо
26.05-01.06 6* 59€*промо 69€*промо 79€*промо
01.06-07.06 6* 69€*промо 

79€*промо 

89€*промо 
07.06-14.06 7* 99€* 109€* 119€*
14.06-21.06 7* 119€* 129€* 139€*
21.06-30.06 9 320€ 330€ 350€
30.06-09.07 9 330€ 360€ 390€
09.07-18.07 9 350€ 420€ 450€
18.07-27.07 9 350€ 420€ 450€
27.07-05.08 9 350€ 420€ 450€
05.08-14.08 9 350€ 420€ 450€
14.08-23.08 9 350€ 420€ 450€
23.08-01.09 9 330€ 360€ 390€
01.09-08.09 7* 129€* 139€* 149€*
08.09-14.09 6* 119€промо 129€*промо 139€*промо
14.09-20.09 6* 79€*промо 89€*промо 99€*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 , 7  ноќи  со вклучен превоз , 3  , 4  лице  доплаќа  35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 9  ноќи   без превоз

Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата .

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни                                      

                –  25 €  за деца од 2-12 год 

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register