Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

    ВИЛА ДИМИТРИС –НЕОС ПАНТЕЈЛЕМОНАС

    ВИЛА ДИМИТРИС –НЕОС ПАНТЕЈЛЕМОНАС

 
(0 Оцени)

 

                            ВИЛА ДИМИТРИС –НЕОС ПАНТЕЈЛЕМОНАС

 

 

Вилата се наоѓа на 150 метри од плажата PANTELEIMON BEACH .

Вила Димитрис има 3.000 квадардни метри двор , бесплатен интернет , климатизирани студија со балкон , телевизор, кујна , мини фрижидер , фен, бесплатен паркинг

 

Термини Бр.ноќевања 1/3 Студио 1/4Апартман
25.06.2023-02.07.2023 7 350 420
02.07.2023-09.07.2023 7 420 490
09.07.2023-16.07.2023 7 420 490
16.07.2023-23.07.2023 7 420 490
23.07.2023-30.07.2023 7 420 490
30.07.2023-06.08.2023 7 420 490
06.08.2023-13.08.2023 7 420 490
13.08.2023-20.08.2023 7 420 490
20.08.2023-27.08.2023 7 420 490
27.08.2023-03.09.2023 7 420 490
03.09.2023-10.09.2023 7 350 420
10.09.2023-17.09.2023 7 350 420
17.09.2023-25.09.2023 7 350 420
 • Вклучено
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register