Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВИЛА ЕНЗА-ПОПОВА ШАПКА

ВИЛА ЕНЗА-ПОПОВА ШАПКА

 
(0 Оцени)

Цени валидни за период на престој од 20.12-01.03.2022

 

Цена за наем на ноќевање 90€

 

Вилата има капацитет за 8 лица.

Во цената е вклучено

  • Наем на цела куќа од ноќ
  • Греење
  • ТВ
  • Опремена кујна
  • Купатило
  • Интернет

Вилата има капацитет за 8 лица. Располага со 2 спални(една спална располага со брачен лежај а другата три единечни лежаи.Во дневната соба можност за дополнителни 3 лежаи

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register