Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Леона-Аспровалта

Вила Леона-Аспровалта

 
(0 Оцени)

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 

Вила Леона - Аспровалта | Весна Турс

 

PERIOD Broj na no}evawa 1/2

studio

1/3 

studio

1/3+1/3 

dupleks

20.05-26.05 6* 49€*промо  59€*промо 4×69€*промо
26.05-01.06 6* 59€*промо 69€*промо 4×79€*промо
01.06-07.06 6* 69€*промо  79€*промо  4×89€*промо 
07.06-14.06 7* 119€* 129€* 4×119€*
14.06-21.06 7* 139€* 149€* 4×139€*
21.06-30.06 9 320€ 360€ 590€
30.06-09.07 9 360€ 440€ 650€
09.07-18.07 9 370€ 460€ 690€
18.07-27.07 9 370€ 460€ 690€
27.07-05.08 9 370€ 460€ 690€
05.08-14.08 9 370€ 460€ 690€
14.08-23.08 9 370€ 460€ 690€
23.08-01.09 9 360€ 440€ 650€
01.09-08.09 7* 139€* 149€* 4×139€*
08.09-14.09 6* 119€*промо  129€*промо 4×119€*промо
14.09-20.09 6* 109€*промо 119€*промо 4х109€*промо
20.09-27.09 7* 59€*промо 69€*промо 4х59€*промо

 

ВИЛА ЛЕОНА- ЛЕТО 2021

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3  лице  плаќа  35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 9 ноќи без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата 

– Во дуплекс апп минимум плаќаат 4  лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

 ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни                      

  –  25 €  за деца од 2-12 год

–  дете до 2 год. бесплатно без седиште.               

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register