Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила „Лина“

Вила „Лина“

 
(0 Оцени)

Метаморфозис е место целосно

опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Во гратчето има неколку таверни и пицерии, два добро снабдени маркети, продавници за маслиново масло и мед, пиљари, рибарница, 3-4 фурни, аптека, лекар…

 

Вила ЛИНА се наоѓа во центарот на местото, на 50 м. од песочната плажа. Располага со студија и апартмани, со големи тераси, од кои поголемиот дел имаат директен и страничен поглед кон морето и прекасниот парк. Комплетно е реновирана и опремена со кујна, купатило, ТВ, WI-FI и клима (бесплатно).

 

НАПОМЕНИ:   

* Цените се однесуваат за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.  

* Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест. Единствено, над бројот на кревети е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години (не користи легло).

* Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

* Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

* Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите.

* Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

ТЕРМИН ОД: НОЌИ 1/3 студио

(море)

1/4 студио

(море)

1/4 апартман (град) 1/4 апартман (море)
22.05 7 88 88 108 108
29.05 7 108 108 128 148
05.06 7 168 188 228 248
12.06 7 188 228 268 288
19.06 7 228 268 308 328
26.06 7 268 308 348 368
03.07 7 308 328 368 388
10.07 7 360 380 430 460
17.07 7 370 400 450 490
24.07 7 370 400 450 490
31.07 7 370 400 450 490
07.08 7 370 400 450 490
14.08 7 370 400 450 490
21.08 7 350 370 400 460
28.08 7 310 340 370 410
04.09 7 238 278 318 348
11.09 7 198 238 258 288
18.09 7 138 158 178 218
25.09 7 118 118 138 148
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register