Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Миа-Аспровалта

Вила Миа-Аспровалта

 
(0 Оцени)

Вила Миа  се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман,  три спални соби  1/3 + 1/3 +1/4  ,  комплетно опремено со кујна во кујната има тросед  , тоалет , тераси од сите соби  , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 

Вила Миа - Аспровалта | Весна Турс

 

PERIOD Broj na no}evawa 1/3+1/3+1/4

Триплекс 

20.05-26.05 6* 6×59€*промо
26.05-01.06 6* 6×79€*промо
01.06-07.06 6* 6×89€*промо 
07.06-14.06 7* 6×119€*
14.06-21.06 7* 6×139€*
21.06-30.06 9 790€
30.06-09.07 9 840€
09.07-18.07 9 840€
18.07-27.07 9 840€
27.07-05.08 9 840€
05.08-14.08 9 840€
14.08-23.08 9 840€
23.08-01.09 9 790€
01.09-08.09 7* 6×139€*
08.09-14.09 6* 6×119€*промо 
14.09-20.09 6* 6х109€* промо
20.09-27.09 7* 6х69€*промо

 

 

 

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи  со вклучен превоз ,  во трипелкс апп плаќаат минимун 6 лица , останатите доплаќаат   35 евра. 

– Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп    за 9  ноќи без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата 

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни                                      

                –  25 €  за деца од 2-12 год 

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште 

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register