Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Митикас (Неи Пори)

Вила Митикас (Неи Пори)

 
(0 Оцени)

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.06.2021

Неи Пори е место, кое сеуште претставува нај урбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот број на ресторани и кафетерии со прекрасен поглед кон синото море. Како дополнителни соджини за забава и рекреација, во местото се наоѓа и Луна парк, kартинг патека, спортски центар и водени спортови. Близината на Платамона и на Лептокарија, се само дополнителен мотив за секој негов потенцијален гостин. Позитивните мислења на нашите туристи, оваа дестинација со години ја вбројуваат меѓу најбараните.

Вила Митакас се наоѓоa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 7соби од кои ( 4 студија1/3, 2 студија 1/4,апартман 6 1/3+1/3.Вилата се наоѓа 80 м одалечена од плажа .Wi-fi – бесплатно додека климата е со доплата

 

термин

ноќи  1/3

студ бр

301.302

 1/3

студ.бр

101;102;201

 1/4

студ.бр

202

1/3+1/3

апартман

303

13.06.21 7 239 259 289 319
20.06.21 7 269 289 319 359
27.06.21 7 289 309 339 379
04.07.21 7 309 329 359 429
11.07.21 7 330 350 379 469
18.07.21 7 330 350 379 469
25.07.21 7 330 350 379 469
01.08.21 7 330 350 379 469
08.08.21 7 330 350 379 469
15.08.21 7 330 350 379 469
22.08.21 7 310 330 369 429
29.08.21 7 289 309 339 399
05.09.21 7 259 289 309 350
12.09.21 7 199 259 289 310
19.09.21 7 149 189 209 290
26.09.21 7 80 90 90 80

Цените се за наем на апартман за 7 ноќи

 • Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
  • Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
  • при резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
  • поради генерално чистење на студиата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
  • хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
  • Користењето на климата е со доплата на лице место .

По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

– Доплата за туристичка такса 0,5 € – 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
т.а. Супер Травел не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската

 Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во т.а. Супер Травел и на самата агенција. 

 

 

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Задолжително патничко и здравствено осигурување – инфо во агенцијата
• За користење на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена
• Превоз: возрасни 35 € (повратен билет) / 25 € (1 правец), деца од 2-12 години 25 € (повратен билет) / 20 € (1 правец)
• Цените се изразени во € – евра , по курс 1 € = 62 мкд
• За овој аранжман важат општите услови на патување пропишани од “СКТМ“ и Т.А.“СУПЕР ТРАВЕЛ “. ЛИЦЕНЦА – “А“ за вршење на туристичка дејност

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register