Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Ноар-Попова Шапка, 23 октомври

Вила Ноар-Попова Шапка, 23 октомври

 
(0 Оцени)

АПАРТМАНИ “NOAR”

Попова Шапка

 

  • Располага со :
  • Noar 1-приземје апартман  две спални, голема дневна(ТВ) со кујна и трпезарија, купатило(во едната спална има брачно легло + единечен кревет, во другата спална има еден брачен и два единечни кревети) вкупен капацитет на апартманот е 9 легла.

 

  • Noar 2-прв спрат две спални, голема дневна(ТВ) со кујна и трпезарија,купатило (двете спални имат еден брачен и две единечни легла) вкупен капацитет на апартманот е 10 легла

 

  • Noar 3

располага со 3 спални,голема дневна(ТВ), кујна со трпезарија, купатило (една спална со брачно легло,втората спална брачно легло и две единечни легла, третата спална е на мансарда-голем брачен лежај )

 

 

Цена за наем на апартман на ден  80€ на ден

 

Цени валидни до 25.12.2021

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register