Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Рита-Неа Врасна

Вила Рита-Неа Врасна

 
(0 Оцени)

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

Вила Рита- Неа Врасна | Весна Турс

               

PERIOD Broj na no}evawa 1/2

studio

1/3 

studio

20.05-26.05 6* 59*€promo 69*€promo
26.05-01.06 6* 69*€промо 79*€промо
01.06-07.06 6* 79*€промо 89*€промо
07.06-14.06 7* 119*€ 129*€
14.06-21.06 7* 139€* 149€*
21.06-30.06 9 320€ 350€
30.06-09.07 9 350€ 380€
09.07-18.07 9 370€ 440€
18.07-27.07 9 370€ 440€
27.07-05.08 9 370€ 440€
05.08-14.08 9 370€ 440€
14.08-23.08 9 370€ 440€
23.08-01.09 9 350€ 380€
01.09-08.09 7* 129*€ 139*€
08.09-14.09 6* 109*€промо 119*€промо
14.09-20.09 6* 89*промо 99*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6, 7  ноќи со вклучен превоз ,  3  лице  доплаќа само  35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 9  ноќи   без превоз

Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата 

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни                                      

                 –  25 €  за деца од 2-12 го 

                  –  дете до 2 год. бесплатно без седиште

Вила Рита- Неа Врасна | Весна Турс

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register