Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

САН-вила-Копаоник

САН-вила-Копаоник

 
(0 Оцени)

Villa San- Kopaonik

 

Цените се дадени по соба на ден на база Наем

Период Смена 1/3 Студио 1/4 Апартман 1/6 Апартман
12.12-19.12 Нед/Нед 40€ 55€ 80€
19.12-26.12 Нед/Нед 53€ 80€ 93€
26.12-02.01 Нед/Нед 98€ 130€ 142€
02.01-23.01 Нед/Нед 53€ 79€ 95€
23.01-06.02 Нед/Нед 47€ 69€ 85€
06.02-20.02 Нед/Нед 70€ 88€ 110€
20.02-13.03 Нед/Нед 45€ 55€ 75€
13.03-03.04 Нед/Нед 40€ 50€ 60€

 

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман
– Користење на Спа центар ( џакузи,тапидариум,солена соба, 2 вида сауни)
– Детско Катче
– Надворешен паркинг
– Wi-Fi низ цел објект

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС (плаќањето се врши во агенција)

Попусти:
– За престој од минимум 7 ноќи 15% попуст
– За престој од минум 7 ноќи 29% попуст ( валиден за период 12-12-19.12.2021 / 27.03-03.04.2022)

Напомена:
– Во хотелот е дозволен престој на домашни миленичиња (со претходна резервација) ГРАТИС
– За престој од 2 ноќи цените се зголемуваат за 20%
– Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денари.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register