Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВИЛА ЈАНИС – ЛЕТО 2021

ВИЛА ЈАНИС – ЛЕТО 2021

 
(0 Оцени)

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

Vila JANIS Nea Vrasna 2021 | Apartmani JANIS Nea Vrasna 2021

PERIOD Broj na no}evawa 1/4

studio

20.05-26.05 6* 69€*промо
26.05-01.06 6* 79€*промо
01.06-07.06 6* 99€*промо
07.06-14.06 7* 119€*
14.06-21.06 7* 139€*
21.06-30.06 9 350€
30.06-09.07 9 390€
09.07-18.07 9 450€
18.07-27.07 9 450€
27.07-05.08 9 450€
05.08-14.08 9 450€
14.08-23.08 9 450€
23.08-01.09 9 450€
01.09-08.09 7* 129€*
08.09-14.09 6* 119€*промо
14.09-20.09 6* 99€*промо 

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6,7 ноќи со вклучен превоз , 3,4   лице  плаќа  35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 9 ноќи   без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата .

    

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни                                      

                –  25 €  за деца од 2-12 год 

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште 

 

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register