Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВИЛА ЈОРГОС – Неа Врасна

ВИЛА ЈОРГОС – Неа Врасна

 
(0 Оцени)

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

Вила Јоргос - Неа Врасна | Весна Турс

 

PERIOD Broj na no}evawa 1/3

studio

1/4 

studio

1/4+1/4 

dupleks

20.05-26.05 6* 59€*промо 69€*промо 4X59€промо
26.05-01.06 6* 69€*промо 79€*промо 4X69€*промо
01.06-07.06 6* 79€*промо 89€*промо 4X79€*промо
07.06-14.06 7* 109€* 119€* 4X109€*
14.06-21.06 7* 129€* 139€* 4X129€*
21.06-30.06 9 350€ 390€ 560€
30.06-09.07 9 410€ 440€ 640€
09.07-18.07 9 440€ 460€ 740€
18.07-27.07 9 440€ 460€ 740€
27.07-05.08 9 440€ 460€ 740€
05.08-14.08 9 440€ 460€ 740€
14.08-23.08 9 440€ 460€ 740€
23.08-01.09 9 410€ 440€ 640€
01.09-08.09 7* 129€* 139€* 4X129€*
08.09-14.09 6* 99€*промо  109€*промо 4X 99€промо
14.09-20.09 6* 79€*промо  89€*промо 4 X 79€промо

 

 НАПОМЕНА :

 

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3,4  лице  плаќа само  35 €

 

– Цените без звездичка означуваат наем на студио/ апартман   за 9 ноќи без превоз

 

Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз 

 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата 

 

– Во дуплекс апп минимум плаќаат  4 лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

 

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register