Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ВИЛА 88 ПОПОВА ШАПКA

ВИЛА 88 ПОПОВА ШАПКA

 
(0 Оцени)

Цени валидни за период на престој од 20.12-01.03.2022

Цена за наем на ноќевање 80€

Вилата има капацитет за 8 лица.

Во цената е вклучено

  • Наем на цела куќа од ноќ
  • Греење/Ладење
  • ТВ
  • Опремена кујна
  • Купатило

Вилата има капацитет за 8 лица. Располага со 2 спални од кои едната спална располага со брачен лежај и 2 кревети на спрат. На приземје во дневниот престој има камин и греењето е на камин.

Вилата располага со опремена кујна и трепезариска маса.

Вилата има тераси.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register