Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Гранд Ројал 4*

Хотел Гранд Ројал 4*

 
(0 Оцени)
GRAND ROYALE 4* – Банско
ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА 2022/2023г
7=6,8=7,10=9 се валидни за висока и средна сезона

4=3 валидни за средна сезона

 

 

 

Попустите се комбинираат .

.
Цени по соба за 1 ноќевање 23.12-03.01.2022 04.01-10.03.2023

ВИСОКА СЕЗОНА

01.12-22.12.2022

СРЕДНА СЕЗОНА

ПОЛУПАНСИОН НП 11.03-08.04.2023
 

НП

Студио 2+1                          140 €              80€            64€
Едноспален апартман 2+2                          145€  

88€

             70€
Двоспален апартман 4+2                           266€                154€              125€
Доплата за полупансион : возрасен – 18, дете (3-12.99 год.) – 9€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на прво редовно легло во период од 23.12-03.01/2023 – бесплатно на ПП
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register