Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ГРАНД ХОТЕЛ СПА 4*

ГРАНД ХОТЕЛ СПА 4*

 
(0 Оцени)

Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** Kopaonik

Цените се изразени во € по соба на ноќевање

Помал број на ноќевање исклучиво на барање

10% попуст за сите резервации направено до 31.10.2021

(попустот се пресметува само на услуга ноќевање)

Период Мин.ноќи Услуга Гранд Соби
Standard Superior Deluxe Family
2 pax 2 pax 2 pax 2 pax
09.12 – 12.12 3 HB 229 249 289 329
12.12 – 24.12 2 HB 169 199 239 279
24.12 – 30.12 6 HB 269 299 339 379
30.12 – 03.01 4 HB 479 509 549 589
03.01 – 09.01 7 HB 379 409 449 499
09.01 – 23.01 7 HB 330 360 399 440
23.01 – 30.01 7 HB 269 299 339 379
30.01 – 13.02 4 HB 229 259 299 339
13.02 – 20.02 7 HB 279 309 349 389
20.02 – 27.02 4 HB 279 309 349 389
27.02 – 06.03 4 HB 229 259 299 339
06.03 – 13.03 4 HB 209 239 279 319
13.03 – 20.03 4 HB 169 199 239 279
20.03 – 17.04 1 HB 169 199 239 279

 

Услови за резервација:
– NON-REFUNDABLE ЕARLY BOOKING за сите термини во текот на зимска сезона, 15% попуст на услуга само ноќевање.
– 10% попуст за сите резервации направено до 31.10.2021 (попустот се пресметува само на услуга ноќевање)
– Број на соби кои се продаваат под early booking е строго ограничен.
– Попустите неможат да се собираат
– Минимум лица за резервација за Deluxe Room и Family Room 3
– Mаксималан капацитет за Deluxe Room 4 лица, максимален капацитет за Family Room 6 лица
– Single use користење на соба е можна само во Standart Room и Superior Room цената се намалува за 15€

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register