Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ДЕЛТА ХОТЕЛ СПА 3*-Огненово(Бугарија)

ДЕЛТА ХОТЕЛ СПА 3*-Огненово(Бугарија)

 
(0 Оцени)

Цени валидни за период од 14.03-23.12/2022

 

ДЕЛТА ХОТЕЛ СПА 3*-Огненово(Бугарија)

цена по соба на ден на база ноќевање со појадок

 

Вид на соба

 

Цена по соба

Двокреветна соба со одделни легла 39€
Двокреветна стандард 48€
Двокреветна лукс 57€
Трокреветна соба   стандард 64€
Трокреветна соба лукс 72€
Апартаман  2+2

(2 возрасни и 2 деца до 11.99г)

 

83€
Фамилијарна соба 2+2 90€
Голем апартман 4+2(4 возрасни и 2 деца до 11.99) 124€

 

 

Дете  од 4-11.99г на дополнително легло плаќа 15€ на база ноќевање со појадок

-Деца до 3.99г бесплатно

-Деца над 12г и возрасен на дополнително легло плаќаат 21€ на база ноќевање со појадок

-викенд минимум 2 ноќевања

 

Во цената е вклучено: ноќевање со појадок, користење на 3 минерални базени, сауна, парна бања, џакузи, интернет, паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register