Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ЗДРАВЕЦ-ВЕЛИНГРАД

ЗДРАВЕЦ-ВЕЛИНГРАД

 
(0 Оцени)

 

ХОТЕЛ ЗДРАВЕЦВЕЛИНГРАД

ЛЕТО 2021

 

 

Тип на соба 1 или 2 нокевања 3 или 5 ноќевања 6 и повеќе

ноќевања

Еднокреветна соба  

40€

 

38€

 

 

37€

Двокреветна соба   2  

40€

38€

 

37€

 

Двокреветна соба ЛУКС

Макс 2+2

 

42€

40€ 38€

 

Двокреветна соба ВИП

Макс 3+1

44€

 

 

42€

 

40€

 

Стандарден апартман

3+1

101€ 98€

 

97€

 

Апартман ФЕМИЛИ

Макс 4+1

115€

 

110€

 

105€

 

 

 

 

 ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН И ВКЛУЧУВААТ:

√ Ноќевање со појадок и вечера
√ Користење на затворен и отворен базен со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес;
√ Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба
√ Детски кат и паркинг;

Доплати :

  • Дете од 0  до 5,99г. сместени со 2 возрасни – бесплатно.
  • Дете од 6 до 11,99г. на дополнително легло со 2 возрасни доплата 30 %
  • Трет возрасен плаќа  редовна цена по лице
  • Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден  и патничко осигурување.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register