Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ – ВЕЛИГДЕН 2023

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ – ВЕЛИГДЕН 2023

 
(0 Оцени)

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

ВЕЛИГДЕН 2023

Цени валидни за престој 13.04-17.04.2023

 

 

 

Тип на сместување 3 полупансиони 4 ноќевања со појадок 4 полупансиони
Двокреветна соба – стандард (2+1) 585€ 600€ 725€
Супериор соба(2+2) 665€ 708€              829€
Студио стандард (2+2) 760€ 833€ 950€
Апартман стандард (2+2) 832€ 929€ 1042€
Дополнителни услови
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба 106 96€ 131€
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп 45 17€ 54€
Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба/студио/апп 225 211€ 279€
Возрасен на доп.легло во студио/апп 225 211€ 279€

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се во евра за 2 лица за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат:

 • Ноќевање со појадок или појадок и вечера
 • Велигденски бранч на 16.04.2023 (од 11.30-14.30 ч.)
 • Користење на СПА центар (внатрешен полуолимписки базен со минирална вода, надворешен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, сауна, парна бања, фитнес)
 • Паркинг, интернет, детски кат
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register