Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Нова Година ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 2022

Нова Година ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 2022

 
(0 Оцени)

Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од 30.12-03.01.2022

Пакет цени по соба   3 и 4 ноќевања со гала вечера во РЕСТОРАН САНДАНСКИ

 

  3 ноќевања  со појадок и вечера 4ноќевања со

појадок

 

4 ноќевања со појадок и вечера
Двокреветна соба

 

678 736 810
Еднокреветна соба

 

438 500 534
супериор

 

750 832 904
Студио

 

837 949 1015
Апартман

 

902 1037 1100
Фамилијарен апартман 1275 1450 1548
Возрасен на дополнителнио легло во апартман

 

278 287 327
Деца до 3.99

 

бесплатно бесплатно бесплатно
 

Деца од 4-11.99 на редовно легло  во соба

87 64 100
Дете од 4 до 11.99 на дополнително легло во соба

 

141 135 169
 

Дете од 4 до 11.99 на дополнително легло во студио или  апп

87 64 100

 

Цените се по соба за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат:

-појадок/ појадок и вечера за 3 или 4 ноќевања

-новогодишна вечера во ресторан Сандански

-празнична новогодишна програма

-бранч на 01.01.2022 од 10.00 до 14.00ч

-користење на саун, надворешен и внатрешен базен со минерална вода,надворешен термален базен,интернет, паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register