Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Каса Карина 4*

Хотел Каса Карина 4*

 
(0 Оцени)
CASA KARINA 4* – Банско
www.bansko-casakarina.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :25% попуст за резервација и уплата до 15.10.2021

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 20% попуст за резервација и уплата до 15.11/2021

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:  15% попуст за резервација и уплата до 01.12.2021

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-26.12.2021 И 04.01-31.03.2022 (попустите не се комбинираат)
Цени по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-21.12

 

11.03–31.03.

22.12-26.12

 

04.01-10.03

 

 

27.12-03.01

Двокреветна соба 2+2 37€  45€  60€
Студио 2+1 39€ 47€  63€
Студио делукс 2+2 48€ 56€  71€
Едноспален апартман 2+2 48€ 53€ 69€
Двоспален апартман 4+2 48€ 53€ 69€
Во цената е вклучено :појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло                     22,00€                       27,00€                     37,00€
▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло                     24,00€                       30,00€                     39,00€
▪ Возрасен на дополнително легло                     31,00€                       38,00€                     49,00€
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register