Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Краљеви Чардаци-Копаоник-АПАРТМАНИ

Краљеви Чардаци-Копаоник-АПАРТМАНИ

 
(0 Оцени)
Период Смена 1/3-СТУДИО 1/4-АПАРТМАН 1/6-АПАРТМАН
Лукс Комфорт Лукс Комфорт Лукс комфорт
28.11-12.12 Недела/недела 34€ 38€ 47€ 52€ 56€ 61€
12.12-19.12

5+2*

Недела/недела 41€ 46€ 53€ 59€ 76€ 84€
19.12-26.12 Недела/недела 44€ 49€ 63€ 70€ 78€ 86€
26.12-02.01 Недела/недела 73€ 81€ 97€ 107€ 112€ 124€
26.12-02.01 Помалку од 7 ноќи 92€ 102€ 122€ 134€ 136€ 150€
02.01-23.01 Недела/недела 49€ 54€ 68€ 75€ 87€ 96€
23.01-06.02 Недела/недела 44€ 49€ 63€ 70€ 78€ 86€
06.02-13.02 Недела/недела 49€ 54€ 68€ 75€ 87€ 96€
13.02-20.02

6+1*

Недела/недела 63€ 69€ 83€ 92€ 97€ 107€
20.02-13.03 Недела/недела 41€ 46€ 53€ 59€ 76€ 84€
13.03-03.04

5+2*

Недела/недела 34€ 38€ 47€ 52€ 56€ 61€

Во цената е вклучено: наем на СТУДИО/АПАРТМАН на ден. Трансфер до СКИ центарот,ски гардеробер на стаза МАЛО ЕЗЕРО, ваучер со 15% попуст за користење на СПАцентар(внатрешен и надворешен базен, детски базен, џакузи, сауни, парна бања,турска бања.)

За престој помалку од три ноќи, цените се зголемуваат 20%

БОНУСИ: 5+2  за користење на 5 ноќи добивате 2 гратис ноќевања

6+1 за користење на 6 ноќи добивате 1  гратис ноќевање

Бонусите важат за термините само кои се означени со * во табелата

Доплата за полупансуион: возрасен-18€, деца од 2-12год 12€

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register