Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Lara Chanj – Барска Ривиера

Lara Chanj – Барска Ривиера

 
(0 Оцени)

СМЕНИТЕ СЕ НА 10 НОЌИ

*ЗА ПОМАЛ ИЛИ ПОГОЛЕМ БРОЈ НА НОЌЕВАЊА НА БАРАЊЕ

ТИП НА СОБА УСЛУГА БРОЈ НА ЛИЦА 01.06-21.06.

09.09-19.09.

21.06-01.07.

30.08-09.09.

01.07-11.07.

20.08-30.08.

11.07-21.07.

21.07-31.07.

31.07-10.08.

10.08-20.08.

1/2 СТУДИО НВ 2 adl 35 46 53 60
  HB 2 adl + 1 chd 3-10 y 43,5 57,5 66,5 75
  HB 1 adl + 1 chd 0-12 y 31 41,5 48 54
1/3 СТУДИО НВ 2 adl + 1 chd 3-12 y 47 59 65,5 74,5
  HB 3 adl 52 66 72,5 83
  HB 3 adl + 1 chd 3-10 y 60,5 76,5 84,5 97
1/4 СТУДИО НВ 2 adl + 2 chd 3-12 y 59 74,5 82,5 94
  HB 3 adl + 1 chd 3-12 64 81 89,5 102,5
  HB 4 adl 69 87,5 97 110,5
1/2 СТУДИО FВ 2 adl 41,5 53 60 67
  FB 2 adl + 1 chd 3-10 y 52 66,5 75 83,5
  FB 1 adl + 1 chd 0-12 y 37,5 48 54 60
1/3 СТУДИО FВ 2 adl + 1 chd 3-12 y 56 68,5 74,5 84
  FB 3 adl 62,5 76 83 93,5
  FB 3 adl + 1 chd 3-10 y 72,5 88,5 97 109
1/4 СТУДИО FВ 2 adl + 2 chd 3-12 y 70,5 86 94 106
  FB 3 adl + 1 chd 3-12 77 94 102,5 115
  FB 4 adl 83 101,5 110,5 124,5
Бебешко креветче Бесплатно / на барање
Дете до 3 год Бесплатно / без кревет и јадење
Цената вклучува Одбраната услуга, клима, кабловска ТВ, паркинг
Такса за прсетој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Влез во студијата е по 12 ч, а напуштање до 09 ч
Полупансион може да биде: појадок-вечера, појадок-ручек, ручек-вечера

Појадок е на шведска маса, ручек и вечера се комбинација на шведска маса (супи, чорби, салати, десерт, леб) и избор од менито на главното јадење

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

Моментално за влез во Црна Гора нема никакви ограничувања.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register