Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

3.Lara Chanj – Барска Ривиера

3.Lara Chanj – Барска Ривиера

 
(0 Оцени)
Studio apartmani  LARA 3* термин
Тип на соба капацитет 01.06-21.06. 21.06-01.07. 01.07-11.07. 11.07-30.08. 30.08-09.09.
Двокреветно студио 2+0 25€ 29€ 32€ 35€ 29€
Трокореветно студио 2+1 25€ 29€ 32€ 35€ 29€
Четворокреветно студио 2+2 25€ 29€ 32€ 35€ 29€
Цените се по лице на ден на база полупансион(шведска маса)
Во цената е вклучено: клима ,кабловска телевизија, паркинг, интернет
доплата
Такса 1.5евро за возрасни, 1евро за деца од 12-18г, 0.5евра за деца 0-12г- се плаќа на рецепција
За ручек 6е по ден по лице важи и за деца
Попусти
*Деца до 2.99г бесплатно (немаат кревет и храна)
*Дете до 12г со еден возрасен попуст 20%
*Деца од 3-9.99г ако користат заеднички кревет со двајца возрасни имаат 50% попуст
*Дете од 3-11.99г ако користи  посебен кревет со двајца возрасни има 30% попуст
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register