Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Lara lux Canj – Апартмани Барска Ривиера

Lara lux Canj – Апартмани Барска Ривиера

 
(0 Оцени)

СМЕНИТЕ СЕ НА 10 НОЌИ

*ЗА ПОМАЛ ИЛИ ПОГОЛЕМ БРОЈ НА НОЌЕВАЊА НА БАРАЊЕ

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН

ТИП НА СОБА УСЛУГА БРОЈ НА ЛИЦА 01.06-21.06.

09.09-19.09.

21.06-01.07.

30.08-09.09.

01.07-11.07.

20.08-30.08.

11.07-21.07.

21.07-31.07.

31.07-10.08.

10.08-20.08.

1/2 СТУДИО НВ 2 adl 44 53 62 69
  HB 2 adl + 1 chd 3-10 y 55 66,5 78 86,5
  HB 1 adl + 1 chd 0-12 y 39,5 48 56 62
1/3 СТУДИО НВ 2 adl + 1 chd 3-12 y 59 68,5 78 87
  HB 3 adl 66 76 86,5 97
  HB 3 adl + 1 chd 3-10 y 76,5 89 101 113
1/4 СТУДИО НВ 2 adl + 2 chd 3-12 y 74,5 86 98 109,5
  HB 3 adl + 1 chd 3-12 81 94 106,5 119,5
  HB 4 adl 87,5 101,5 115 129
1/2 СТУДИО FВ 2 adl 51 60 69 76
  FB 2 adl + 1 chd 3-10 y 63,5 75 86,5 95
  FB 1 adl + 1 chd 0-12 y 45,5 54 62 68,5
1/3 СТУДИО FВ 2 adl + 1 chd 3-12 y 68,5 78 87 96,5
  FB 3 adl 76 86,5 97 107
  FB 3 adl + 1 chd 3-10 y 89 101 113 125
1/4 СТУДИО FВ 2 adl + 2 chd 3-12 y 86 98 109,5 121,5
  FB 3 adl + 1 chd 3-12 94 106,5 119,5 132
  FB 4 adl 101,5 115 129 143
Бебешко креветче Бесплатно / на барање
Дете до 3 год Бесплатно / без кревет и јадење
Цената вклучува Одбраната услуга, клима, кабловска ТВ, паркинг во гаража, лежалки околу базенот
Такса за прсетој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Влез во студијата е по 12 ч, а напуштање до 09 ч

Полупансион може да биде: појадок-вечера, појадок-ручек, ручек-вечера

Појадок е на шведска маса, ручек и вечера се комбинација на шведска маса (супи, чорби, салати, десерт, леб) и избор од менито на главното јадење

*Оброците се служат во ресторанот на хотелот Лара /отспротива

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

Моментално за влез во Црна Гора нема никакви ограничувања.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register