Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

4.Lara lux Canj – Апартмани Барска Ривиера

4.Lara lux Canj – Апартмани Барска Ривиера

 
(0 Оцени)
STUDIO APARTMANI LARA LUX 4*

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.06-29.09.2022

Цените се по лице на ден на база ПП

соба капацитет 01.06-21.06. 21.06-01.07. 01.07-11.07. 11.07-30.08. 30.08-09.09. 09.09-29.09.
Двокреветно студио 2+0 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€
Трокреветно студио 2+1 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€
Четворокреветно студио 2+2 29€ 32€ 36€ 41€ 36€ 29€

Студио апартмани Лара Лукс 4* се наоѓаат во мирниот дел на ЧАЊ 100м од плажа, ново изграден модерно опремен објект, поседува удобни и комфорни студија. Секое студио има сопствено купатило, чајна кујна, фрижидер, тераса, клима,ТВ, интернет

Објектот поседува отворен базен со лежалки и чадори кои се бесплатни за гостите.

 

Цените се по лице на ден на база полупансион(шведска маса)

Исхраната е во ресторан Лара 3

-деца до 2.99г бесплатно

-деца до 12г со еден возрасен 20% попуст

-деца од 03-9.99г ако користат легло со родителите 50% попуст

-деца од 03-11.99г со посебен лежај со двајца возрасни 30% попуст

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место 1.5€

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register