Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

МАКСИ ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД

МАКСИ ПАРК ХОТЕЛ СПА 5* – ВЕЛИНГРАД

 
(0 Оцени)

Цените важат за период :18.03 – 20.12.2021 г.

Вид на сместување Нед.-чет НП Пет-саб

НП

Нед-чет

ПП

Пет-саб

ПП

Студио Делукс (2+1) 92 € 116 € 116 € 140 €
Еднокреветна  соба делукс(1+1) 72 € 86 € 88 € 108 €
Премиум студио(2 + 2 ) 104 € 130 € 130 € 155 €
Еднокреветна премиум (1+2) 82 € 96 € 100 € 116 €
Јуниор суит (2+2) 110€ 136€ 138€ 164€
Еднокреветна јуниор суит (1+2) 90€ 106€ 110€ 124€

 

Хотел Макси Велинград

 

Цената е по студио,премиум или јуниор суит, суит на ден,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,или полупансион  користење на 3 внатрешни базени со минерална вода ,2 надворешни базени со минерална вода 36 ОС, џакузи, сауна парк, руска сауна,финска сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг. 

 

MAXI Park Hotel & SPA Bulgaria Velingrad Centar

 

Дополнителни услови:

  • Деца до 11,99 години – БЕСПЛАТНО
  • Возрасен на дополнително легло во студио/премиум и јуниор суит  доплаќа по табелата
Доплата  Нокевање со појадок Полупансион
Возрасен над 12 години 26 € 41 €

Maxi Park Hotel & SPA, Velingrad – Updated 2021 Prices

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register