Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

МАРИА АНТОАНЕТА 3*-БАНСКО

МАРИА АНТОАНЕТА 3*-БАНСКО

 
(0 Оцени)
MARIA ANTOANETA RESIDENCE 3* – Банско
www.maria-antoaneta.com
Цените се по лице на ден за полупансион 01.12-28.12.2021 02.01-06.03.2022 29.12-02.01.2022
НП ПП НП ПП  ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба 2+0 23€ 30€ 23€ 30€ 55€
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Дополнителни услови :
▪ Прво дете до 5.99 год. – бесплатно
▪ Второ дете  до 5.99 на дополнително легло – 30% од цената
▪  дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ деца на редовно легло плаќаат цела сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-11.99 год.- 35 €
▪ Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 ▪Доплата за сместување во  СТУДИО 10€ по соба на ден
▪Доплата за сместување во АПАРТМАН 20€ по соба на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register