Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Медите СПА 5* пакет 5 ноќевања

Медите СПА 5* пакет 5 ноќевања

 
(0 Оцени)

MEDITE SPA RESORT VILLAS  5*

ПАКЕТ ЦЕНИ ЗА 5 НОЌЕВАЊА ВАЖИ САМО ЗА НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК до 30.06/2022

Вид на соба 5 ноќевања со појадок 5 ноќевања со појадок и вечера
Делукс двокреветна

 

404€ 480€
Делукс еднокреветна

 

336€ 374€
Премиум 2+1

 

432€ 518€
Премиум еднокреветна

 

356€ 394€
Јуниор сјуит 2+2

 

620€ 734€
Јуниор сјуит  еднокреветна

 

528€ 590€
Делукс апартман 2 спални

 

806€ 960€
доплата за деца над 11.99г или возрасен на доп легло 124€ 200€

 

Цените се пакет по соба во евра  и вклучуваат:

појадок или појадок и вечера, користење на отворен и внатрешен базен со минерален базен, надворешен џакузи, финска сауна, сауна со билки, парна бања, амам, јодна соба, соба за релаксација, внатрешно и отворено детско игралиште, фитнес, паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register