Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Мургавец 4*-ПАМПОРОВО

Мургавец 4*-ПАМПОРОВО

 
(0 Оцени)
Grand Hotel Murgavets 4*, Pamporovo
Вид на сместување 01.12.2021 – 17.12.2021    04.01.2022 – 15.01.2022    08.03.2022 – 31.03.2022   BB 18.12.2021 – 29.12.2021   16.01.2022 – 07.03.2022    BB 30.12.2021 – 03.01.2022   BB
Двокреветна економи 25€ 27€ 52€
Двокреветна стандард 27€ 30€ 57€
Еднокреветна економи 38€ 43€ 67€
Еднокреветна стандард 43€ 46€ 69€
1/2 Апартман –цена за 2 лица 81€ 89€ 128 €
1/4 Двоспален апп цена за 4 лица 169€ 212 € 246€
Деца од 5.99-11.99г на дополнително легло 15€ 15€ 36€
Возрасен на дополнително легло 22€ 22€ 41€
5% попуст за 5+ ноќевања

10% попуст за 7+ ноќевања

 

Во цената е вклучено

Ноќевање  со појадок,базен, сауна, фитнес , џакузи,паркинг,интернет
Supplement:
Доплата за полупансион – 10евра за возрасни  6 евра за деца од 3-11.99г
Божиќна вечера /не е задолжителна/ – 35.00 евра за возрасен  and 17.00евра за дете  од 3 – 11,99г
Новогодишна вечера /задолжителна/ – 92.00 евра за возрасен  46.00 euro за деца од  3 – 11,99г
Reductions:
Деца до 5.99г на дополнително легло- не плаќаат
Возрасен со едно дете до 5.99г-цена за еднокреветна соба
Возрасен со едно дете од 6-11.99г цена за двокреветна соба

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register