Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Мурите 4* Нова Година 2022

Мурите 4* Нова Година 2022

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ НОВА ГОДИНА 2022

 

Вид на сместување АЗАЛИА ОРХИДЕА
Двокреветна соба 255€ 235€
Едноспален апартман 275€ 255€
Двоспален апартман 255€ 235€

 

Цените се по лице  за 3 полупансиони со Новогодишна вечера

Во цената е вклучено: појадок и вечера

-Новогодишна вечера

-користење на СПА центар,фитнес џакузи, сауна, парна бања, детски кат

-интернет,паркинг

-транспорт да жичарница (по распоред)

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register