Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Мујен ЛУКС 4*-Копаоник

Мујен ЛУКС 4*-Копаоник

 
(0 Оцени)
АПАРТМАНИ MUJEN LUX – ЗИМА 2021/2022
Цена се изразени за НАЕМ на Апартман на ден без оброк
Период Термини Студио 1/2 Апартман 1/4 Апартман 1/5
28.11-05.12.2021 Нед/Нед 70 85 100
05.12-12.12.2021 Нед/Нед 85 100 120
12.12-19.12.2021 Нед/Нед 85 100 120
19.12-26.12.2021 Нед/Нед 85 100 120
26.12-02.01.2022 Нова Година 180 280 340
02.01-09.01.2022 Нед/Нед 85 100 120
09.01-16.01.2022 Нед/Нед 85 100 120
16.01-23.01.2022 Нед/Нед 85 100 120
23.01-30.01.2022 Нед/Нед 70 85 100
30.01-06.02.2022 Нед/Нед 70 85 100
06.02-13.02.2022 Нед/Нед 85 100 120
13.02-20.02.2022 Нед/Нед 180 280 340
20.02-27.02.2022 Нед/Нед 85 100 120
27.02-06.03.2022 Нед/Нед 70 85 100
06.03-13.03.2022 Нед/Нед 85 100 120
13.03-20.03.2022 Нед/Нед 70 85 100
20.03-27.03.2022 Нед/Нед 70 85 100
27.03-03.04.2022 Нед/Нед 70 85 100

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН НА ДЕН

Во цената е вклучено:

  • Превоз до ски стазите во одредено време со термини за време работењето на жичарата
  • користење на спа и велнес центарот во главната зграда на Мујен
  • Бебешко креветче (треба да се резервира предвремено)

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса во износ од 1еур за возрасени 0,50еур за деца од 7-11.99год, по ден, деца под 7 год не плаќаат
  • Осигурување – 30дин по лицена на ден, за возрасни и деца

Доплати(незадолжителни):

  • Услуга на полупансион: 20еур по лице, деца од 2-11,99год – 10еур на ден
  • Оброците можат и поединечно да се калкулираат: 7еур појадок, 13еур вечера, или 3,5еур за појадок и 6,5еур за вечера за деца од 2-11,99год
  • Напомена: во случај на помалку од 25 гости во хотелот, сервирањето е на сет мени.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register