Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ СТАРА ПЛАНИНА 4* СПА

ХОТЕЛ СТАРА ПЛАНИНА 4* СПА

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ СТАРА ПЛАНИНА – ЗИМА 2023

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.10.2022

5 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.11.2022

ПОЛУПАНСИОН+
Цената е по лице на ден за сместување во соба .

Цената за апартмани е по апартман на ден

Број на особи  01.12.2022-22.12.2022 05.03.2023-31.03.2023 23.12.2022-29.12.2022 21.01.2023-10.02.2023 18.02.2023-04.03.2023 07.01.2023-20.01.2023 11.02.2023-17.02.2023 30.12.2022-06.01.2023
ДВОКРЕВЕТНА СОБА  1/2 103€  106€  116€  140€
ДВОКРЕВЕТНА СОБА + СОФА 2/3 111€  114€  131€  147€
СУПЕРИОР СОБА +СОФА 2/3 124€  129€  147€  163€
ЈУНИОР АПАРТМАН 1/3 339€  361€  406€  454€
Фамилијарен Апартман 1/4 396€  413€  469€  546€
Делукс Апартман 1/2 500€  500€  500€  500€
Доплата за Еднокреветна соба  1/1 40€
Доплата за ручек  25€

 

ПОПУСТИ ЗА ДЕЦА

ПО ДЕТЕ ВО СОБА СО 2 ВОЗРАСНИ

0-2.99 години 03-5.99 години 06-14.99 години 15 + години (3особи)
  100%  70%  50%  10%

 

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО : ДОРУЧЕК , ВЕЧЕРА , ВКЛУЧЕНИ ПИЈАЛОЦИ ЗА ВРЕМЕ НА ОБРОЦИТЕ (ЛОКАЛНО ВИНО , ПИВО , ВОДА , ГАЗИРАНИ И НЕГАЗИРАНИ СОКОВИ , ДЕТСКИ КАТ , ИНТЕРНЕТ , СКИ ГАРДЕРОБЕР , ФИТНЕС , БАЗЕН , РЕЛАКС ЗОНА , ФИНСКА САУНА , ТУРСКА БАЊА , ПАРКИНГ ,ЏАКУЗИ . 

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ : 5 НОЌЕВАЊА

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ДЕЦА ОД 04-9.99 ГОДИНИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД МИНИМУМ 7 НОЌИ .

*ЦЕЛОДНЕВНА СКИ КАРТА

*ГРУПНА ШКОЛА ЗА СКИЈАЊЕ И СКИ ОПРЕМА ВО ПЕРИОД ОД 09-12 Ч.

Не важат за денот на пристугнување

 

Задолжително прикажување на пасош

ВО ЦЕНАТА НЕ E ВКЛУЧЕНА ТУРИСТИЧКА ТАКСА  И ОСИГУРУВАЊЕ .

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register