Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Неа Врасна-Вила Јанис 2022

Неа Врасна-Вила Јанис 2022

 
(0 Оцени)

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

 

ВИЛА ЈАНИС ЛЕТО 2022

 

                 

PERIOD Broj na no}evawa 1/4

studio

15.05-22.05 7* 79
22.05-29.05 7* 89
29.05-05.06 7* 119
05.06-12.06 7* 129
12.06-19.06 7* 149
19.06-26.06 7 290
26.06-03.07 7 310
03.07-10.07 7 320
10.07-17.07 7 340
17.07-24.07 7 340
24.07-31.07 7 340
31.07-07.08 7 340
07.08-14.08 7 340
14.08-21.08 7 340
21.08-28.08 7 340
28.08-04.09 7* 149
04.09-11.09 7* 119
11.09-18.09 7* 109
18.09-25.09 7* 89

НАПОМЕНА :

 

– Цените означени со * се дадени по лице за ,7 ноќи со вклучен превоз , 3,4   лице  плаќа  40

 

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 7 ноќи   без превоз

 

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата .

 

ПРЕВОЗ40 повратен билет за возрасни                                     

                –  30   за деца од 2-12 год

                –  дете до 2 год. бесплатно без седиште

 

   

                    

 

 

                    

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register