Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Леона – Асправалта 2023

Вила Леона – Асправалта 2023

 
(0 Оцени)

 

 

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон ,  климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

 

ТЕРМИН НОЌИ Леона          1/2 студио Леона           1/3 студио Леона 

1 /3+1/3

дуплекс

14.05 7 * 79€ 89€ 4х79€
21.05 7 * 89€ 99€ 4х89€
28.05 7 * 99€ 119€ 4х99€
04.06 7* 119€ 139€ 4х119€
11.06 7* 129€ 149€ 4х129€
18.06 7 280€ 310€ 470€
25.06 7 300€ 330€ 520€
   02.07 7 340€ 370€ 550€
09.07 7 360€ 390€ 550€
16.07 7 360€ 390€ 550€
23.07 7 360€ 390€ 550€
30.07 7 360€ 390€ 550€
06.08 7 360€ 390€ 550€
13.08 7 360€ 390€ 550€
20.08 7 340€ 370€ 550€
27.08 7 * 159€ 169€ 4х159€
03.09 7 * 139€ 149€ 4х139€
  10.09 7 * 129€ 139€ 4х129€
  17.09 7 * 89€ 99€ 4х89€

 

НАПОМЕНИ

 

Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

 

Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 

За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето  лице се сместува бесплатно , доплаќа само превоз доколку користи.Во дуплекс апп кај пакет аранжман плаќаат 4 лица.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

 

 

Hover Box Element

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register