Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Неа Врасна-Вила Леона 2022

Неа Врасна-Вила Леона 2022

 
(0 Оцени)

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

 

                      ВИЛА ЛЕОНАЛЕТО 2022

PERIOD Broj na no}evawa 1/2

studio

1/3

studio

1/3+1/3

dupleks

15.05-22.05 7*          79 89 4×79
22.05-29.05 7* 89 99 4×89
29.05-05.06 7* 119 129 4×119
05.06-12.06 7* 139 159 4×129
12.06-19.06 7* 149 169 4×149
19.06-26.06 7 280 300 460
26.06-03.07 7 300 320 510
03.07-10.07 7 340 360 540
10.07-17.07 7 360 380 540
17.07-24.07 7 360 380 540
24.07-31.07 7 360 380 540
31.07-07.08 7 360 380 540
07.08-14.08 7 360 380 540
14.08-21.08 7 360 380 540
21.08-28.08 7 340 360 540
28.08-04.09 7* 149 169 4×149
04.09-11.09 7* 139 159 4×139
11.09-18.09 7* 119 129 4×119
18.09-25.09 7* 89 99 4×89

 

НАПОМЕНА :

 

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи со вклучен превоз , 3  лице  плаќа  40

 

– Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 7 ноќи без превоз

 

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

 

– Во дуплекс апп минимум плаќаат 4  лица , останатите доплаќаат само 40 евра .

 

ПРЕВОЗ40 повратен билет за возрасни                      

  – 30   за деца од 2-12 год

   –  дете до 2 год. бесплатно без седиште                 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register