Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Неа Врасна-Вила Рита 2022

Неа Врасна-Вила Рита 2022

 
(0 Оцени)

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 на ден.

 

                   ВИЛА РИТА ЛЕТО 2022

PERIOD Broj na no}evawa 1/2

studio

1/3

studio

15.05-22.05 7* 69 79
22.05-29.05 7* 89 99
29.05-05.06 7* 99 119
05.06-12.06 7* 119 129
12.06-19.06 7* 149 159
19.06-26.06 7 270 290
26.06-03.07 7 290 310
03.07-10.07 7 330 350
10.07-17.07 7 350 370
17.07-24.07 7 350 370
24.07-31.07 7 350 370
31.07-07.08 7 350 370
07.08-14.08 7 350 370
14.08-21.08 7 350 370
21.08-28.08 7 330 350
28.08-04.09 7* 149 169
04.09-11.09 7* 139 159
11.09-18.09 7* 119 129
18.09-25.09 7* 89 99

НАПОМЕНА :

Цените означени со * се дадени по лице за 7  ноќи со вклучен превоз ,  3  лице  доплаќа  40

 Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 7  ноќи   без превоз

 Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

 -Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата

 

ПРЕВОЗ40 повратен билет за возрасни                                        30   за деца од 2-12 го

                  –  дете до 2 год. бесплатно без седиште

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register