Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Неа Флогита Вила “Ева 2” 2023

Неа Флогита Вила “Ева 2” 2023

 
(0 Оцени)

Вила  ЕВА 2

 


Вила ,,
Eva 2”  е лоцирана во центарот на Неа Флогита,  , на  30 метри од плажа. Располага со четири-креветни и пет-креветни апартмани, и  со комплетно опремени кујни, WC, тераси.

 

 

*Доплата за туристичка таска 0.5 еур на ден,(се плаќа во вилата). 

– 10 % попуст за резервации и уплати до 01.03.2023

             *попустот не важи за промо цени

 

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАНИ/СТУДИЈА

Термини Бр. ноќевања 1/4 /Апартман 1/5Апартман
20.05.2023-27.05.2023 7 130 промо 140 промо
27.05.2023-03.06.2023 7 190 промо 200 промо
03.06.2023-10.06.2023 7 260 270
10.06.2023-17.06.2023 7 300 310
17.06.2023-24.06.2023 7 360 370
24.06.2023-01.07.2023 7 420 430
01.07.2023-08.07.2023 7 470 480
08.07.2023-15.07.2023 7 540 550
15.07.2023-22.07.2023 7 540 550
22.07.2023-29.07.2023 7 540 550
29.07.2023-05.08.2023 7 560 570
05.08.2023-12.08.2023 7 560 570
12.08.2023-19.08.2023 7 540 550
19.08.2023-26.08.2023 7 470 480
26.08.2023-02.09.2023 7 420 430
02.09.2023-09.09.2023 7 370 380
09.09.2023-16.09.2023 7 300 промо 310 промо
16.09.2023-24.09.2023 7 210 промо 220 промо

*Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

Услови под кои важи аранжманот

 

  • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
  • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
  • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
  • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
  • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница (supertravel.com.mk) се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница) е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:
  • За возрасни 2.780 мкд. (45евра)
  • За деца до 12 години 2,170мкд. (35 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.

•       Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.

•       Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци.  Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .

•       т.а. „ “ не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register