Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Вила Јанис – Неа Врасна 2023

Вила Јанис – Неа Врасна 2023

 
(0 Оцени)
 •  Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.
  ТЕРМИН НОЌИ Јанис        1/4 студио
  14.05 7 * 79€
  21.05 7 * 89€
  28.05 7 * 119€
  04.06 7* 129€
  11.06 7* 149€
  18.06 7 300€
  25.06 7 320€
         02.07 7 350€
  09.07 7 350€
  16.07 7 350€
  23.07 7 350€
  30.07 7 350€
  06.08 7 350€
  13.08 7 350€
  20.08 7 350€
  27.08 7 * 149€
  03.09 7 * 129€
         10.09 7 * 119€
         17.09 7 * 89€

   

  НАПОМЕНИ

   

  Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

   

  Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

   

  За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

   

   

  ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

  45 € за возрасни – повратна карта

  35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

  35 € за деца до 12 години – повратна карта;

  Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

   

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register