Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Нова Година 2022 ГРЦИЈА-ЕЛЕКТРА ПАЛАС 5*

Нова Година 2022 ГРЦИЈА-ЕЛЕКТРА ПАЛАС 5*

 
(0 Оцени)

29.12-03.01.2022-минимум 2 ноќевања

СОЛУН

 

Вид на соба 2 ноќевања 3 ноќевања 4 ноќевања
Двокреветна класик

 

189€ 281€ 372€
Супериор страничен поглед на море 194€ 267€ 382€
Премиум страничен поглед на море 198€ 301€ 380€
Супериор двокреветна  поглед на море 233€ 318€ 404€
двокреветна  премиум поглед на море 237€ 329€ 415€
Екстра кревет во класик и супериор соби 44€ 66€ 88€
Дете од 0-1.99г

 

БЕСПЛАТНО
Новогодишна вечера во Оризонтес ВОЗРАСЕН 170€,деца  0-11.99г 85€
Новогодишна вечера во Лададика ВОЗРАСЕН 75€ деца  0-11.99г 37.5€
Новогодишна вечера во Лададика  Одос ВОЗРАСЕН 65€ деца  0-11.99г 65€

 

Цените се по лице за две,три и четири ноќевања на база -појадок

Во цената е вклучено: појадок,внатрешен базен, џакузи, парна бања, сауна

Новогодишна вечера не е задолжителна

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register