Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ОТВАРАЊЕ НА НОВАТА СКИ СЕЗОНА 2022-Хотел Путник-Копаоник

ОТВАРАЊЕ НА НОВАТА СКИ СЕЗОНА 2022-Хотел Путник-Копаоник

 
(0 Оцени)

КОПАОНИК-СРБИЈА

Отворање на новата ски сезона 2021/2022 на Копаоник, период од 09–12 декември 2021година.

 

Пакет цена 195€ по лице

-3 полупансиони(појадок и вечера) во хотел Путник 4*

-користење на СПА центар

 

Во цената не е вклучено:

-ски карта

-туристичка такса

-патничко осигурување

-превоз

 

Деца од 02-11.99г плаќаат 50% од сумата за возрасен

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register